BG EN

Стойчо Стоев натовари максимално играчите на Лудогорец в Турция

Футбол

Стойчо Стоев натовари максимално играчите на Лудогорец в Турция

2146
на 19.01.2014
Стойчо Стоев натовари максимално играчите на Лудогорец в Турция

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Наставникът на Лудогорец Стойчо Стоев и неговите помощници проведоха тежко занимание на своите възпитаници.

препоръчано

Сутрешната тренировка в турския курорт Белек, където "орлите" водят подготовка, протече без топка. Футболистите направиха традиционната си дълга загрявка, след което бяха разделени на три групи. В следващия един час състезателите въртяха обиколки, като треньорите стояха отстрани и внимателно следяха за темпото, с което тичат. Щом някои от тях намаляваше оборотите, веднага бе призоваван да навлезе в нужния ритъм. Всеки един от футболистите носеше пусломер, за да може докторът да следи неговите показатели, и в зависимост от това да се контролира темпото на бягането.

Следобедната тренировка на Лудогорец в Турция стартира в 17:00 часа. Тя почти сигурно ще включва упражнения с топка и двустранна игра.


Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 9
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК