ГОРЕЩО
ДЕМОКРАТИЧНА ДРАМА: ДБ кандърдисват СДС за партньор в ново дясно обединение, разводът с ПП - окончателен?
Цветлин Йовчев ЗАКОВА Демерджиев. Тарикатът вътрешен министър САМ СЕ ПРЕЦАКА - чакат го тежки последици
КЪСА ПАМЕТ: Докато броят чуждите полети, някои хора услужливо забравиха как Кирил Петков вдигна цял "Еърбъс", за да вечеря с Лена в солунския "Хаят"
ФЕНОМЕНАЛЕН! Никола Цолов сътвори истински фурор на Силвърстоун, завоювайки безапелационна победа във Формула 2
ЧИЯ Е ВИНАТА? Радев защити проектобюджета и обвини предишните управляващи за дефицита
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Главният мениджър на ЦСКА-София Стойчо Стоилов обяви, че през следващата седмица ще стане ясно дали червените ще играят в Европа.
"Следващата седмица очакваме решение", каза Стоилов, след като червените разбиха Левски с 3:0 и така си гарантираха второто място в крайното класиране на елита.
То води до участие в Лига Европа, но Стоилов призна, че все още не е ясно дали УЕФА ще позволи на преобразувания в началото на сезона клуб да играе на международната сцена. Той бе попитан и какво очаква от предстоящия във вторник търг за активите на фалиралото дружество ПФК ЦСКА АД:
"Очаквам това, което си е на ЦСКА, да бъде там, където му е мястото."
препоръчано
свързани новини
Радост на "Армията"! Стойчо Стоилов с мощен удар в ЦСКА
43143
на 08.05.2017
Екшън в ложите на “Лаута”: Изведоха Стойчо Стоилов с охрана
18551
на 13.04.2017
Коментарът на Стойчо Стоилов! Има ли "спортна драма" в ЦСКА?
36446
на 22.09.2016


