BG EN

Стокхолм може да влезе в Книгата на рекордите на Гинес

Европа

Стокхолм може да влезе в Книгата на рекордите на Гинес

2585
на 22.10.2015
Стокхолм може да влезе в Книгата на рекордите на Гинес
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шведската столица има нелоши шансове да влезе в Книгата на рекордите на Гинес, но с антирекорд - за най-дълго чакане за закупуване на жилище. Вероятно там се чака наистина най-дълго по света за закупуване на апартамент, пише вестник "Експресен". По данни на изданието за покупка или наемане на жилище в Стокхолм се чака средно около 8.4 години, а в особено престижни райони .... до 25 години.

препоръчано

Депутатът от шведския парламент действително се е заел със задачата градът да регистрира своя не особено ласкателен рекорд. Членът на Народна партия - либерали Робърт Хан е направил заявка в комитета за регистрация на рекордите и чака евентуален бърз отговор. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК