ГОРЕЩО
ВКС С ПОРЕДНО СКАНДАЛНО РЕШЕНИЕ: Намали присъдата на пиян и без книжка, убил семейство на “Тракия“
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
Изпълзяването на пепелянките! Защо Кадиев мълчи за космическите сметки за ток, а дрънка глупости за Пеевски
ПЪРВО В ПИК! Борисов с призив към Илияна Йотова - ето какво поиска от президента (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Бившият полицейски началник Ангел Цанков с екшън коментар как Бойко Рашков разби структурите на МВР и подготви почвата за рейнджърите от Петрохан (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Столичната полиция обяви за издирвана две сестри на 15 и 18 години, съобщиха от пресцентъра на МВР. По данни на близките - Катрин Заркова на 15 години и Алиса Вескова на 18 години излезли от дома си в кв. „Драгалевци” на 28 юни около 11.00 часа и оттогава са в неизвестност.
препоръчано
Те са средни на ръст, Катрин е с черна, дълга, права коса и черни очи, а сестра й - с кестенява, дълга, права коса и кафяви очи. Независимо от предприетите издирвателни действия, до този момент дирите на двете момичета се губят.
Хората, които могат да помогнат с допълнителна информация за тях, могат да сигнализират на тел.112, 9821755 или в най-близкото поделение на МВР.

Лама Иво канил децата на магическо пътешествие с “Небесна дхарма”
22686
преди 24 минути
Закопчаха мародери, плячкосвали храм в Добротино
3943
преди 1 часа
Възрастен шофьор блъсна полицай при опит да избегне проверка
9007
преди 2 часа


