ГОРЕЩО
Проф. Пламен Киров разкри КОЙ Е ВИНОВЕН за политическата криза: Попитайте Христо Иванов и групичката около него. Всичко може да очакваме от Радев
ПРОЛЕТЕН ДЕКЕМВРИ! Слънчево в цялата страна, температурите ще достигнат до 12 градуса
Проф. Румяна Коларова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ - ето как ГЕРБ са обърнали ситуацията с оставката на кабинета в своя полза
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За пореден път в рамките на отоплителния сезон, абонати на Топлофикация София в квартал "Хаджи Димитър" останаха без парно.
препоръчано
Причината за пореден път кварталът да остане без топло посред зимния сезон е авария на главния топлопровод, съобщи БНР.
Прекъснато е подаването на топлинна енергия в района между булевард "Владимир Вазов" и улиците "Васил Петлешков", "Резбарска", "Никола Войновски" и "Васил Кънчев".
По информация на дежурния от горещата телефонна линия на топлофикационното дружество, екип на "Топлофикация" работи по отстраняването на възникналата авария в района на улица "Макгахан". От горещия телефон увериха, че до края на деня топлоподаването ще бъде възобновено.


