Столичният Септември поведе във Втора лига, Борис Галчев с официален дебют

7379
на 27.02.2017

Атрактивни Джакпоти и Нови Игри от efbet (18+)

Отборът на Септември (София) е новият лидер във Втора лига. Тимът на Николай Митов започна 2017 година с обрат, след като надви Поморие край морето. Столичани първо допуснаха попадение. Това стана в 13-ата минута, когато Христо Лемперов бе точен за 1:0. Юношеският национал Асен Чандъров с глава изравни, като се възползва от отлична асистенция на дебютиралия в халфовата линия Борис Галчев. Това се случи в 23-ата минута, а в 56-ата минута Данаил Пехливанов донесе победата за гостите, които с актив от 38 точки изпревариха Етър (36) и вече водят еднолично в класирането.

Домакините от Поморие пък прекъснаха серията си от шест поредни победи в първенството, като момчетата на Малин Орачев останаха пети с 30 точки.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за 28 март - Близнаците завладени от добро настроение, изкушения дебнат Стрелците
Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО) Топ конституционалистът доц. Борислав Цеков с важни подробности пред ПИК TV: Радев не може да откаже назначаване на министри! Ако никой не иска да бъде служебен премиер, трябва да ни управлява правителството в оставка (ВИДЕО)