ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК TV! Бившият социален министър Христина Христова с експертен коментар: Първите крачки на новите управляващи са полезни (ВИДЕО)
САМО В ПИК ТV! Даниела Везиева с екшън коментар за мерките срещу високите цени на "Прогресивна България": Очакваме нормалност и предвидимост, умори ни влизането от шок в шок (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Татяна Буруджиева: Хората са успокоени и очакват добри резултати от правителството - ППДБ с толкова кадрови грешки е недопустимо да казват кое е добро и кое - не (ВИДЕО)
ВИСОКИТЕ ЦЕНИ НА ГОРИВАТА! Смешните 20 евро компенсация на Гюров отиват в историята
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици японски напуснаха домовете си, опасявайки се, че проливните дъждове може да предизвикат свлачища, предаде АФП. Град Ошима, на 120 км южно от Токио, посъветва 2300 жители на два окръга на острова със същото име да се евакуират. Според властите валежите ще се засилят.
препоръчано
Общо 632 души са се подслонили в училищни салони и общински зали, показват данните на градската администрация. Много други са отседнали при роднини в безопасни райони на острова.
Метеорологичната служба предупреди, че валежите може да достигнат до 40 мм на час в следобедните часове и препоръча на населението да са предпазливи.
Испански гражданин е дал положителен тест за хантавирус
9900
преди 5 часа
От днес всички горива в Черна гора са по-евтини
10586
преди 8 часа


