ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО от прокуратурата: Ето какво се случва с разследванията за строежа на магистрала "Хемус"
ТАКА СТОЯТ НЕЩАТА! Радев: След 13 пакета военна подкрепа България достигна предела си за помощ за Украйна
Радев отрече кабинетът да замразява минималната работна заплата до 2028 г.
Повдигнаха обвинение за убийство на изверга, бутнал мъж от Лъвов мост
Васко Тайсъна от "Калашниците" се моли пред съда за по-лека мярка - ето какво решиха магистратите
Футбол
Стотици почетоха основателите на "Левски" пред могилката пред 22-а гимназия
5932
на 24.05.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици фенове на "Левски" отбелязаха 100-годишния на юбилей на клуба пред могилката пред 22-а гимназия в София, за да почетат за пореден път създателите на клуба. На мястото има поставено изображение на Георги Аспарухов - Гунди и около него привържениците оставят цветя, венци и сини шалчета. На събитието присъства ръководството на клуба в лицето на собственика Тодор Батков и спортния директор Георги Иванов.
препоръчано
На мястото бяха почетени и наградени всички потомци на създателите на Левски. След като бе отдадена почит пред могилката, феновете тръгнаха на шествие към паметника на Васил Левски. / sportal.bg
Левски започва в Шампионската лига на 7 юли
3480
преди 57 минути
Берое официално обяви името на новия старши-треньор
6445
преди 2 часа
ЦСКА разбра кога играе с Дери Сити в Лига Европа
4193
преди 3 часа
БОМБА ОТ "АРМИЯТА": Топ нападател на изхода, вече има мераклии за него
9010
преди 7 часа


