ГОРЕЩО
ГРОЗНИ СЦЕНИ! Манол Пейков изтрещя, заля с вода квестор - изгониха го от залата (ВИДЕО)
ВАС се произнесе: Влизат в сила новите цени и разширените зони за паркиране в София
Меле в НС! Депутати тръгнаха да се бият по време на дебатите за секциите за гласуване в чужбина (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Омбудсманът Велислава Делчева отказа на Илияна Йотова да е служебен премиер
РАЗКРИХА ИМ СХЕМАТА! Ето каква е истината за делото срещу Андрей Гюров и защо казусът стигна до Съда на ЕС
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Стотици таксита блокираха Брюксел. Недоволството е предизвикано от онлайн услугата „Юбер”.
препоръчано
Таксиметровите шофьори в Белгия искат от властите да спрат предлагането на транспортните услуги между непознати, чрез приложение за мобилни телефони, информира Epa.
Такситата умишлено се движеха бавно, предизвиквайки задръствания.
Най-малко сто от колите бяха дошли от Франция, като знак на подкрепа от френските таксиметрови шофьори. Властите обмислят закон, който да регулира услуги като „Юбер”.
Хората, предлагащи превоз по интернет, не плащат редица такси, налагани на таксиметровите шофьори. Не е ясно също така дали плащат данъци върху парите, които изкарват.
свързани новини
Експерти установиха: 58 пъти ВВС ползвани като таксита
6974
на 18.12.2013
ЕК уволни висш еврочиновник заради корупция
96
преди 40 сек
Смущения в морския транспорт в Гърция заради лошото време
3030
преди 50 минути
Европейската комисия предложи визови ограничения за враждебни страни
5631
преди 51 минути


