BG EN

Стоян Парпулов: Гласувах за по-добро бъдеще на общината, с повече усмихнати млади хора

Стоян Парпулов: Гласувах за по-добро бъдеще на общината, с повече усмихнати млади хора

4684
на 25.10.2015
Стоян Парпулов: Гласувах за по-добро бъдеще на общината, с повече усмихнати млади хора
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Гласувах за бъдещето на пазарджишка община и на хората в нея. Бъдеще по-добро, по-благоденстващо, с повече усмихнати млади хора в този град и неговите села”.

препоръчано

Това каза кандидатът на БСП за кмет на община Пазарджик Стоян Парпулов минути след като упражни правото си на глас в училище „Проф. Иван Батаклиев”.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК