BG EN

Странен парадокс за 4 млн. евро в Левски

Футбол

Странен парадокс за 4 млн. евро в Левски

17303
на 13.11.2025
Странен парадокс за 4 млн. евро в Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бразилският ляв бек Майкон безспорно е най-добрият футболист на Левски от началото на сезона. Неслучайно испанското издание “Аs“ обяви, че интерес към него има от страна на Алавес и Бетис, а „сините“ са му поставили цена от 4 милиона евро.

препоръчано

Има обаче един парадокс с представянето на бранителя. Той е виновен и за двете загуби на Левски от началото на сезона, отбелязва “Мач Телеграф“.

При поражението на “Лаута“ от Локомотив Пловдив именно Майкон сгреши фатално. Той на два пъти се провали в опитите си отиграе топката пред наказателното поле и позволи на Хуан Переа да му отнеме. Колумбиецът впоследствие вкара победния гол за “смърфовете“.

Майкон направи грешка и при атаката, довела до гола на ЦСКА във вечното дерби. Левият бек направи закъснял шпагат и беше подминат с лекота от Йоанис Питас.

Кипърецът впоследствие необезпокояван центрира и от развитието на атаката последва попадението на Джеймс Ето`о.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! ДПС-Ново начало с предложение Йотова да се намеси по случая с полудялото лице Христанов ЕКШЪН В ПИК TV! ДПС-Ново начало с предложение Йотова да се намеси по случая с "полудялото лице Христанов"
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК