BG EN

Страните от Г20 предвиждат засилване на контрола върху границите и въздухоплаването

ЧАС ПИК

Страните от Г20 предвиждат засилване на контрола върху границите и въздухоплаването

2357
на 16.11.2015
Страните от Г20 предвиждат засилване на контрола върху границите и въздухоплаването
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Страните от Г20 ще предприемат "мерки" срещу "нарастващото движение на чуждестранни терористи". Мерките варират от "управление на границите" до „укрепване на сигурността на въздухоплаването”, сочи проект за комюнике на срещата на лидерите от тези страни в Анталия, Турция. Сред тези мерки държавните и правителствените лидери предвиждат "споделяне на оперативна информация, контрол на границите за откриване на придвижването, превантивни мерки и подходящ съдебен отговор. Ние ще работим заедно, за да засилим международната сигурност на въздухоплаването" , според текста.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК