BG EN

Странна кражба: Апаши отвориха 1200 бутилки бира в магазин, не изпиха нито една

ЧАС ПИК

Странна кражба: Апаши отвориха 1200 бутилки бира в магазин, не изпиха нито една

7819
на 19.08.2015
Странна кражба: Апаши отвориха 1200 бутилки бира в магазин, не изпиха нито една
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Полицията в Западна Германия издирва крадци, проникнали в магазин за алкохол в Мюлхайм на Рур и отворили 1200 бутилки бира, без да изпият нито една, съобщи Асошиейтед прес, цитирана от БТА.

Вероятно крадците са търсели печеливши точки за участие в промоционална игра, обещаваща награди като тонколони и безжична бормашина, защото са взели някои капачки, но са оставили тези с текст "късмет при следващия опит". Отворените бутилки са от бира "Кьониг Пилзнер".

Заради големия брой отворени бутилки полицията предполага, че в кражбата са участвали няколко души.

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО) ЕКШЪН В МВР! Колтуклиева хвана натясно Демерджиев за имотните му далавери - пита го дали му се е усладило уискито с пури и има ли къща в Гърция (ВИДЕО)
ново
Днес: 12
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК