BG EN

СТРАННО: Ограбиха британска туристка в Слънчака, но тя съобщи в полицията след 2 дни

Крими

СТРАННО: Ограбиха британска туристка в Слънчака, но тя съобщи в полицията след 2 дни

12412
на 11.07.2018
СТРАННО: Ограбиха британска туристка в Слънчака, но тя съобщи в полицията след 2 дни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Поредният странен случай на ограбен чуждестранен турист регистрира полицията в Слънчев бряг.

62-годишна англичанка съобщи, че е олекнала с портмоне с 1500 лв., ключ за сейф и електронна карта за хотелската й стая. По думите на летовничката вещите й били задигнати от пазара в морския курорт.

Интересното в случая е, че чужденката съобщила в полицията за кражбата едва вчера, твърдейки обаче, че е ограбена преди 2 дни. Не е ясно как през този период туристката е успяла да влезе в стаята си и дали е държала някакви ценности в сейфа, чийто ключ задигнали бандитите.

Заради странните обстоятелства около престъплението, полицията проверява дали кражбата не е инсценирана, съобщава "Флагман".

Припомняме, че само преди няколко седмици друг британски турист беше хванат, че опитва да симулира кражба, за да прибере тлъста застраховка в родината си за задигната вещ. Той обаче бе закопчан на летището след блестящо разследване на полицията.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 14
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК