ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Военноморскиет сили на САЩ планират увеличаване числеността на своя флот за сметка на използване на роботизирани кораби до 2024 година, съобщава The National Interest, цитирани от „Газета”.
препоръчано
По данни на изданието, във Вашингтон са готови да предприемат такава стъпка заради „състезанието” с Русия и Китай в тази област.
Уточнява се, че за закупуването на роботизирани кораби САЩ са готови да изхарчат около 4 млрд. долара.
В същото време в САЩ имат притеснения, че големите американски кораби са прекалено уязвими за руските и китайските ракети.
Превод и редакция: ПИК
Проверяват инцидент с хеликоптера на Тръмп
18508
преди 9 часа
ВЕНДЕТА! Застреляха в ефир мексикански инфлуенсър
13272
преди 14 часа
6,3 по Рихтер тресна край бреговете на Южните Филипини
5268
преди 20 часа


