16599
на 03.02.2015
Страхотно меле прекрати контрола на Левски в Турция

ПИК с нов канал в Телеграм

Контролата на "Левски" с арменския Улисес в Турция беше прекратена в 61-ата минута, след като на терена настана масов бой между футболисти и представители на щабовете на двата клуба.

До този момент българският тим губеше с 1:2. В тази 61-ата минута се стигна до спречкване между Веселин Минев и футболист на съперника, като защитникът на "сините" беше ударен. След това на игрището излязоха резервите, треньорите и всички останали представителина клубовете. В един момент човек от арменския щаб събори Владимир Гаджев на земята и след това настана ритане и блъскане. Сред най-активните в грозните сцени беше наставникът на Улисес Гаджик Симонян. Това принуди Георги Иванов-Гонзо да призове своите футболисти да напуснат терена.

Иначе преди това Валери Домовчийски беше открил за "Левски" от дузпа в 13-ата минута. Съперникът изравни при първата си по-стойностна атака чак в 43-ата минута чрез Шимбамба, а в 57-ата минута Давид Хурцидзе вкара за 1:2. /sportal.bg

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)