ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
Ето кога Радев напуска президентството
ГОРЕЩО В ПИК! Знаковото участие на България на Съвета за мир - след призива на Делян Пеевски
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Пеевски: За България е чест и привилегия да бъде в Съвета за мир на президента на САЩ Доналд Тръмп
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Олигархът Кирил Домусчиев нанесе жестока обида на половин България, по-точно на "червената половина" - привържениците на ЦСКА.
препоръчано
Бъдещето на Лудогорец е свързано само с чуждестранни треньори. Това сподели пред Нова телевизия собственикът на клуба Кирил Домусчиев. "Ако искаме да се мерим с големите клубове, явно това е пътят. Виждате, че и други наши отбори назначават чужденци за треньори и търсят някакво развитие”, сподели бизнесменът.
Кои ще бъдат основните конкуренти на Лудогорец за настоящия сезон? Кирил Домусчиев не се поколеба да отговори на този въпрос: „Бившият Литекс, Левски и Берое.” Явно първият отбор, споменат от олигарха, е ЦСКА на Гриша Ганчев.
свързани новини


