ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
6-месечно бебе почина в болницата в Търговище, здравният министър разпореди спешна проверка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младият пилот Деан Берта Винялес почина вчера следобед след катастрофа в първото състезание WorldSP300 в Херес. 15-годишният пилот, братовчед на Маверик Винялес, е получил медицинска помощ в подножието на пистата и дори хеликоптер го отвежда директно в най-близката болница, но нищо не може да се направи за живота му.
препоръчано
Инцидентът се случи в решаващия етап с три обиколки до края, когато предната група се готвеше за битката за подиума. Тогава паднаха няколко състезатели, развяха се червените знамена и състезанието приключи.
След инцидента организацията WSBK обяви, че отменя всички дейности за останалата част от деня.


