BG EN

Стрелба в търговски център в Истанбул, шестима души са ранени (ВИДЕО)

Европа

Стрелба в търговски център в Истанбул, шестима души са ранени (ВИДЕО)

9665
на 12.09.2022
Стрелба в търговски център в Истанбул, шестима души са ранени (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Шестима души, сред които граждани на Азербайджан и Иран, са ранени при въоръжен конфликт в търговски център в турския град Истанбул. Инцидентът е заснет от камери за наблюдение, съобщава вестник Sabah.

препоръчано

„По неизвестна причина в търговски център в Сариер избухва кавга между две групи. След известно време спорът прераснал в бой, страните открили огън една срещу друга с пистолети. В резултат на инцидента са ранени шестима души, а след подаването на сигнала на мястото са изпратени екипи на полицията и Бърза помощ. Един от ранените е откаран в болница в тежко състояние”, пише изданието.

„Предварителното разследване показа, че при инцидента са били изстреляни общо 12 куршума. Шестима са ранени - четирима азербайджанци, един ирански гражданин и един турчин. Иранският гражданин е пострадал случайно и не е участвал в престрелката”, се казва още в съобщението.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 42
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК