ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА: Иран се връща на масата за преговори
Прессекретарят на Белия дом с ПРОРОЧЕСКИ ДУМИ преди атентата срещу Тръмп: Ще има изстрели тази вечер
ВЪПРОСЪТ НА ВЪПРОСИТЕ! Как атентаторът срещу Тръмп е успял да проникне въоръжен до зъби, въпреки солидната охрана
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
CBS News: Тръмп не е бил мишена за Коул Алън - ето кого е преследвал стрелецът...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Невзривен боеприпас е открит в землището на кърджалийското село Бук, районът се охранява от служители на ГД "Гранична полиция". Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на отбраната.
препоръчано
Сигналът за намерения в района на две гранични пирамиди боеприпас е подаден около 18.00 часа днес в Министерството на отбраната. След първоначалния оглед се предполага, че това е противопехотна мина.
За да не бъдат допуснати инциденти, районът се охранява от части на ГД "Гранична полиция". Специализиран екип от батальона на Сухопътните войски в Хасково ще унищожи боеприпаса на 23 октомври.
В БУРГАС: Започва изграждането на нов крайбрежен парк
6496
преди 1 часа
5 общини ще правят общ приют за кучета
11151
преди 19 часа


