ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ако няма непредвидени трудности и обжалвания, строителството на първата част от третия метродиаметър ще започне в края на годината.
препоръчано
Това увери пред Радио София шефът на столичния „Метрополитен“ Стоян Братоев. По думите му най-сложно ще бъде строителството на метрото от кв. "Левски" до "Овча купел", тъй като трасето минава до река и под колектори. Иначе екипът на Братоев е в готовност да започне строителството.
В момента се разглеждат и оценяват офертите за изпълнители и те най-вероятно ще са ясни до есента. Регулационните планове са процес на одобрение. За част от трасето ще е нужно допълнение по ОВОС.
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
130871
преди 55 минути
Диана Дамянова с КУЛТОВО ПРИЗНАНИЕ как в ПП наричали зад гърба му Миро на Лена
243057
преди 3 часа
Съпартийка на Корнелия: Крум Зарков много евтино излъга в БНТ...
180618
преди 4 часа


