ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО И ПЪРВО В ПИК! Откриха мъртви Ивайло Калушев, Николай Златков и 15-годишния син на Яни Макулев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Националният стадион ще се строи от началото на следващата година, съобщи президентът на Славия Венцеслав Стефанов, пише "24 часа".
препоръчано
Според него именно на новото съоръжение в "Овча купел" ще играе след няколко сезона мачовете си националният ни отбор. "Почти всичко е уговорено с БФС. Багерите в "Бояна" копаят. Предполагам, че новата база ще бъде готова за 1 година. Тези бабички, които крещят в Бояна, предполагам, че те не са лицето на България", коментира Стефанов. Босът на "белите" се надява, че следващия сезон отборът ще влезе в топ 5 с помощта на няколко нови попълнения.


