СТРЯСКАЩО: "Трикольорите" изравниха кошмарен антирекорд

12097
на 15.11.2019
СТРЯСКАЩО: Трикольорите изравниха кошмарен антирекорд

С вчерашното поражение от Парагвай българският национален отбор изравни антирекорд по поредни мачове без победа след Втората световна война, пише "Меридиан Мач".

12 срещи без успех записваме и от 12.10.1977 - 0:0 с Ейре. Черната ни футболна серия спира на 4.08.1978 година - контролата с Румъния, спечелена с 2:0.

За отбелязване е, че първото полувреме завърши с отчайваща статистика в наша вреда. Точните удари бяха 4:1 за парагвайците, а общо бройката бе 12:1.

Българският национален отбор продължи серията с поражения, като загубата е шеста в последните седем мача изобщо. Поредицата се увеличава на 12 мача без победа. Нашите паднаха с 0:1 от Парагвай с единственото попадение на Мигел Алмирон в 60-ата минута.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за Турски поток: Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ отговори на ППДБ за "Турски поток": Когато Асен Василев сложи 20 лева такса на мегаватчас за руския газ, този проект беше прекрасен! Сега е много лош (ВИДЕО)