ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Август Попов влиза в черна дупка преди рождения си ден. Култовият актьор ще чукне 51 години на 1 февруари и 40-те дискомфортни дни до личния му празник започват да текат.
препоръчано
"Още не съм мислил как ще отбележа годишнината си, но вероятно ще почерпя всеки приятел, който ми попадне пред очите. По-миналата година беше страшно - приемам поздравления за ЧРД цяла седмица. Единият купон беше в кръчмата ми. След това бях в Сатирата, където имах представление с друга рожденичка - Стоянка Мутафова. Накрая с колеги отидохме да пийнем и хапнем в заведение до театъра", споделя комикът, цитиран от седмичник.
свързани новини
САМО В ПИК И "РЕТРО": Ето го Христо Стоичков-джуниър (СНИМКА)
27868
преди 55 минути
Антония Петрова-Батинкова роди тайно
27271
преди 5 часа
180 евро билет за Лили Иванова и Васил Найденов догодина
15471
преди 18 часа
Виктор отказал да седне с Дениз в студиото на "Преди обед"
24939
преди 20 часа


