ГОРЕЩО
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
Световен футбол
Супер новина от Италия! Футболистите на Юве започнаха индивидуални тренировки, подновяват сезона скоро
7585
на 06.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След като в понеделник играчите на Ювентус бяха тествани за Covid-19, от вчера част от тях започнаха и първи тренировки като част от подготовката за подновяване на сезона в Серия "А".
препоръчано
От клуба отбелязаха, че ще спазят всички предписания на здравните власти в страната и за момента тренировките ще бъдат индивидуални.
Някои от играчите на Ювентус пък ще се наложи да се включат на по-късен етап към заниманията, защото досега бяха в чужбина и след завръщането си в Италия ще трябва да изкарат задължителна 14-дневна карантина.
Кристиано Роналдо се завърна в Торино и е в двуседмична карантина
8476
на 05.05.2020


