BG EN

СУПЕР НОВИНА: Учени от Харвард потвърдиха теориите - топлината отслабва коронавируса, през есента обаче...

ШАРЕН СВЯТ

СУПЕР НОВИНА: Учени от Харвард потвърдиха теориите - топлината отслабва коронавируса, през есента обаче...

30523
на 21.05.2020
СУПЕР НОВИНА: Учени от Харвард потвърдиха теориите - топлината отслабва коронавируса, през есента обаче...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Анализ на университета в Харвард, MTI и други институции потвърди предположението, че високите температури влияят на Covid-19, което прави вируса сезонен, предаде БГНЕС.

препоръчано

Според „Вашингтон пост“, учените са изследвали 3 739 локации по света и са стигнали до извода, че средните температури над 25 градуса значително намаляват риска от инфекция. Те предупреждават обаче, че лятото няма да спре напълно пандемията.

Учените отбелязват, че коронавирусът вероятно ще се държи като SARS и MERS, т.е. че ще отслабне, когато времето е по-топло, но също така това означава, че броят на инфекциите ще се увеличи през есента.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО) ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 74
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК