BG EN

Супер хит! Бургазлия взриви музикалните класации 12 часа след премиерата си (видео)

Бомба

Супер хит! Бургазлия взриви музикалните класации 12 часа след премиерата си (видео)

26027
на 11.07.2014
Супер хит! Бургазлия взриви музикалните класации 12 часа след премиерата си (видео)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-новото парче на бургазлията Кристиян Грънчаров - „Не бях аз“ покори музикалните класации само 12 часа след премиерата си, пише "Флагман".

Песента влезе в ТОП 40 и усилено продължава да се изкачва в класацията. Ритмичното изпълнение с рап звучене има всички шансове да се превърне в летен хит.

Текстът е дело на Крис и Канди, а видеото на Иван Бъчваров. Режисьор е Стоян Лакев. Видеото е излезе на бял свят след едноседмична работа и с едва 20 лева бюджет, похвалиха се авторите на парчето.

„Искахме клипът да се снима в София, но съдбата реши друго и направихме снимките в Бургас“, разказа Иван Бъчваров.

препоръчано

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за забавление има и в близост до къщата на Кирил Петков на Корал (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК