Супер! Цвети с летящ старт в Париж

13956
на 30.05.2017

Цветана Пиронкова победи Мона Бартел в двубой от първия кръг на Откритото първенство на Франция с 2:0 сета.

Германката, която е шампионка от Прага, пристигна в Париж в добра форма, а и не бе сред най-удобните съпернички за Цеци, защото водеше с 2-0 в преките двубои.

Бартел беше фаворизирана преди мача. Но срещата започна отлично за Пиронкова. Експресен първи сет - 6:0. След това 6:4 и Цвети се поздравява с победа в два сета.

Следващата задача за Цвети обаче е изключително тежка – мач срещу Елина Свитолина, която се намира в много добра форма след трофея в Рим. Пиронкова обаче се нуждае от нова победа, защото има да защитава точките от достигнатия през миналия сезон четвъртфинал.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 май - възможни финансови загуби за Телците, непредвидени трудности за Стрелците
САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Борисов с първи думи за катастрофата с Кирил Петков (ВИДЕО)