ГОРЕЩО
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПАДНА И ПОСЛЕДНАТА МАСКА НА "СГЛОБКАТА"! Божанов призна: Фактически бяхме коалиция с ГЕРБ
Искра Михайлова разтърси Мрежата с емоционален пост след гнусната обида на Константин Проданов
ОСТРА КРИТИКА! ГЕРБ, ПП и ДБ трябваше да застанат зад правителството за американските самолети, както направи ДПС
Никола Цолов атакува „Хунгароринг“ като лидер във Формула 2
Футбол
СУРОВО НАКАЗАНИЕ: Футболист изгърмя за 5 мача, счупил челюстта и избил зъби на съперник
10905
на 16.10.2022
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистът на Чернолорец Попово Тихомир Кънев отнесе наказание от 5 мача, след като нанесе брутален удар с лакът в лицето на Несин Салим от третия тим на Лудогорец. Инцидентът се случи в мач от 8-ия кръг на Североизточната Трета лига.
препоръчано
Салим, национал на България до 19 г., напусна терена облян в кръв, като впоследствие стана ясно, че е е със счупена челюст, четири избити зъба и дванайсет шева на лицето.
Наказанието е наложено от дисциплинарната комисия към Зоналния съвет (ЗС) на БФС Варна. Под внимание е взета жалбата на Лудогорец, приложената към нея епикриза и решението на Съдийската комисия към ЗС на БФС Варна.
свързани новини
ТЕЖЪК УДАР: Избиха 4 зъба на национал от Лудогорец
11220
на 10.10.2022
Кюстендилеца изригна след равенството на ЦСКА с Карабах
12744
преди 11 часа
Левски вдига двама за реванша с Крайова
7060
преди 13 часа
Крило на ЦСКА пред трансфер в Сингапур
6822
преди 17 часа
Ясен е следващият съперник на ЦСКА, ако изхвърли Карабах
9900
преди 18 часа


