ГОРЕЩО
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
Колтуклиева: Не се радвайте на арогантността и агресията на Ивайло Мирчев. Не съучаствайте в раждането на политическо чудовище
ГОРЕЩО В ПИК: Борисов спаси кожата на бабаита Мирчев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Китай, в град Гуанчжоу, сутиен спаси китайка от удара на мълния. До такъв извод са стигнали лекарите от местната болница, съобщава The Shanghaiist.
препоръчано
Жена на име Лай решила да занесе чадър на сина си, който правел крос в парка. Но не успяла да стигне до него, защото получила мощен електрически удар.
По думите на лекарите дръжката на чадъра станала проводник за мълнията, но метална част от нейния сутиен влязъл в ролята на гръмоотвод и спасил живота на жената. На китайката й предстоят понататъшни медицински изследвания.
Нагъл, по-нагъл, Ивайло Мирчев
132174
преди 1 часа
Чичо Румен се уплаши, дръпна ръчната на партийния проект
311806
преди 4 часа


