ГОРЕЩО
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Ето какво каза Олег Невзоров след разпита
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Ураганът Санди е четвъртото най-опустошително бедствие в САЩ
Властите на Ню Йорк (САЩ) планират да съборят около 200 домове, на които ураганът Санди е нанесъл сериозни щети, съобщава Ройтерс. Преглед на сградите установил, че те могат да представляват опасност за хората. Повечето от къщите се намират в Стейтън Айлънд, Куинс и Бруклин и ще бъдат съборени през следващите седмици и месеци. Ураганът Санди е определян като четвъртото най-опустошително бедствие, връхлитало някога САЩ, като се нарежда след урагана Катрина от 2005 г., терористичните атаки от 11 септември 2001 г. и ураганът Андрю от 1992 г. Жертвите на Санди вече са почти 100 души. Половината от тях са в Ню Йорк, най-вече от Стейтъм айлънд, който беше пометен от висока вълна във вторник. Около 4,5 млн. души продължават да са без електричество. Има сериозен недостиг на гориво. Застрахователите са загубили 20 милиарда долара , а икономическите щети са за над 50 милиарда долара.препоръчано


