ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
Външният министър Велислава Петрова проговори за ГОЛОТО СИ РАМО на срещата с Хакан Фидан
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
Ураганът Санди е четвъртото най-опустошително бедствие в САЩ
Властите на Ню Йорк (САЩ) планират да съборят около 200 домове, на които ураганът Санди е нанесъл сериозни щети, съобщава Ройтерс. Преглед на сградите установил, че те могат да представляват опасност за хората. Повечето от къщите се намират в Стейтън Айлънд, Куинс и Бруклин и ще бъдат съборени през следващите седмици и месеци. Ураганът Санди е определян като четвъртото най-опустошително бедствие, връхлитало някога САЩ, като се нарежда след урагана Катрина от 2005 г., терористичните атаки от 11 септември 2001 г. и ураганът Андрю от 1992 г. Жертвите на Санди вече са почти 100 души. Половината от тях са в Ню Йорк, най-вече от Стейтъм айлънд, който беше пометен от висока вълна във вторник. Около 4,5 млн. души продължават да са без електричество. Има сериозен недостиг на гориво. Застрахователите са загубили 20 милиарда долара , а икономическите щети са за над 50 милиарда долара.препоръчано


