ГОРЕЩО
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Още незаконни постройки бяха съборени в пловдивската Шекер махала, съобщиха от кметството на район „Северен“.
препоръчано
Акцията беше проведена на ул. „Еледжик“ и ул. „Никола Беловеждов“ в Арман махала и на ул. „Деница“ в Шекер махала. Общият брой на премахнатите сгради е 11, съобщава "Монитор".
„Благодарим на служителите на Трето РУ-Пловдив, на Вик-Пловдив и EVN България за оказаното съдействие при изпълнението на заповедите“, каза кметът на „Северен“ Стоян Алексиев. Акцията ще продължи и в следващите дни до събарянето на незаконните обекти.
Огромно свлачище затвори прохода Троян-Кърнаре
3147
преди 23 минути
Над 160-годишен храм в Симитлийско оживя на Никулден
5906
преди 3 часа
ИЗВЪНРЕДНО! Скъса се е дигата на река Изворска, евакуират хора
21420
преди 22 часа
Кметът на Бургас задейства системата Bg-alert заради пороите на юг
34371
на 06.12.2025


