ГОРЕЩО
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
НОВА ПЕРЕ НАЙ-ДОБРЕ: Как телевизията на ППДБ накисна Теди Еврото с главата надолу и сега ще гледа безучастно, докато се дави
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
Енергийният експерт Явор Куюмджиев: Имаме резерви за около две седмици от суров нефт и нямаме влияние върху цените на горивата
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Камарата на съвета на съдиите от първа инстанция в Брюксел в четвъртък ще проведе второто заседание по делото срещу главния заподозрян за парижките атентати Салах Абдеслам, както и изслушвания по делата на задържаните с него двама обвиняеми и други петима души, съдени за тероризъм, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус.
препоръчано
Абдеслам беше задържан на 18 март заедно с човек, когото прокуратурата идентифицира като Аляах Ахмед Монир, Амин Шукри или Аяри Суфиев, и Абид Аберкан.


