ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Съд в Прищина реши да глоби и да депортира задържаните в Косово журналисти Оксана Сазонова и Сергей Белоус, съобщи сръбски адвокат, съосновател на белградския Медиацентър.
препоръчано
Адвокатът каза, че се очаква още днес косовската полиция да ескортира журналистите до административната граница със Сърбия. Руската журналистка Сазонова и украинският й колега Белоус бяха задържани в четвъртък във Велика Хоча, тъй като нямали косовски визи, и бяха обвинени в незаконно преминаване на границата.
Мъск заплаши да купи Ryanair заради Starlink
11785
преди 6 часа
Тръмп им го каза: САЩ имат тайни оръжия, за които останалият свят не знае
13043
преди 7 часа


