BG EN

Съдия заяви, че причините за потъването на подводницата „Сан Хуан” могат да бъдат установени по снимки

СВЕТЪТ ДНЕС

Съдия заяви, че причините за потъването на подводницата „Сан Хуан” могат да бъдат установени по снимки

23186
на 20.11.2018
Съдия заяви, че причините за потъването на подводницата „Сан Хуан” могат да бъдат установени по снимки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Съдия Оливия Марта Яниес, която води делото за потъналата подводница на Военноморските сили на Аржентина „Сан Хуан“ заяви, че експертите могат да установят причините за трагедията по снимки, без да се нагала изваждането на морския съд от дъното, съобщава радио  Continental.

препоръчано

„Снимките са с много високо качество. С тяхна помощ може да бъде разработен 3D-модел, а ние можем да научим подробности”, уточни Яниес.

По думите й, амеирканската компания Ocean Infinity в най-скоро време трябва да представи в Буенос Айрес снимки, направени с помощта на подводни апарати.

Както е известно, на 17 ноември Военноморските сили на Аржентина потвърдиха, че изчезналата преди година подводница „Сан Хуан” е открита.

Превод и редакция: ПИК

 

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Грозни провокации срещу мирния протест на ДПС-Ново начало във Враца - ето какво се случва (ВИДЕО)
ново
Днес: 67
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК