BG EN

Съдът вдигна паричната гаранция на Данчо Релето на 5000 лева

Темида

Съдът вдигна паричната гаранция на Данчо Релето на 5000 лева

10481
на 20.04.2023
Съдът вдигна паричната гаранция на Данчо Релето на 5000 лева
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Софийският градски съд постанови 5000 лева парична гаранция за Даниел Димитров - Релето. По този начин измени определението на районния съд, който му наложи 3000 лева гаранция.

препоръчано

От прокуратурата днес поискаха задържане под стража или домашен арест за обвиняемия, но съдът не се съгласи. 

Даниел Димитров и Петър Берберов бяха задържани при акция в София.

Те са обвинени в укриването на две крадени коли в гаражна клетка на паркинг в жк „Надежда“, едната от които - обявена за издирване.

Даниел Димитров, като част от групата за отвличания "Наглите", бе осъден на 18 години затвор. През 2002 година той бе освободен предсрочно.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК