ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова: Обнародвам бюджета. Настъпи моментът за плащане на старите сметки (ВИДЕО)
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
Софийска градска прокуратура за делото ВиК - Бургас: Няма данни за престъпления от лица с имунитет
Вицепремиерът Пулев: Поискахме удължаване на действащата дерогация за "Лукойл" (ВИДЕО)
Министерство на здравеопазването рестартира проекта за Националната детска болница и го превръща в приоритет (ВИДЕО)
Темида
Съдът върна делото за смъртта на шофьорката, убита от лампа в тунел „Ечемишка“
15607
на 05.06.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийският окръжен съд върна на прокуратурата делото за инцидента в тунел "Ечемишка" през 2017 г., при който загина жена.
препоръчано
Съдът прие, че има допуснати неясноти в обвинителния акт и съществени процесуални нарушения, които трябва да се отстранят. Определението на съда подлежи на обжалване и протест в седемдневен срок.
Инцидентът стана през февруари 2017 година. Тогава в тунела падна една от лампите, а от удара върху колата загина 64-годишната Елена Михайлова. Частни обвинители в процеса са децата на жертвата.
През 2018 г. прокуратурата обвини шестима души, на съд са дадени трима - Георги Златев, Надя Сачанска и Георги Фучеджиев.
свързани новини
Руски съд даде 5 години затвор за германски инвеститор по дело за измама
17096
на 03.06.2024
72 часа арест за 21-годишния шофьор, убил при брутална катастрофа моторист във Варна
9161
преди 54 минути
Прокуратурата погна пиян шофьор, помлял паркирани автомобили
7995
преди 5 часа


