ГОРЕЩО
ПРИМКАТА СЕ ЗАТЯГА! Издирват близък приятел на Владо Загатото - бизнесменът имал 9 млн. евро в биткойни
Софийска градска прокуратура за делото ВиК - Бургас: Няма данни за престъпления от лица с имунитет
Вицепремиерът Пулев: Поискахме удължаване на действащата дерогация за "Лукойл" (ВИДЕО)
Министерство на здравеопазването рестартира проекта за Националната детска болница и го превръща в приоритет (ВИДЕО)
МАШИНА НА ВРЕМЕТО В НС?! Поискаха от Михаела Доцова да използва целия си авторитет и да накара Демерджиев да даде първата справка за полетите на Пеевски (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Окръжният съд в Кърджали остави за постоянно в ареста 19-годишната Гьокчан Гюлестан, обвинена в убийството на млад мъж в землището на село Широко поле. Тялото на 20-годишния Бекир Рамадан беше открито край пътя с прободна рана от нож в сърцето. Според защитата, момичето е било подложено на сексуален тормоз всяка седмица в продължение на две години и това е бил главният мотив за престъплението. Пред съдебния състав Гьокчан обясни, че не е искала да убие момчето, а използвала ножа само да го изплаши, за да не я търси повече.
препоръчано
Идната седмица защитата ще поиска назначаването на експертиза за ефекта от причинените страдания върху психиката на момичето.
Прокуратурата погна пиян шофьор, помлял паркирани автомобили
7356
преди 3 часа
Поискаха наказание за втори нотариус по случая „Баба Алино“
11671
преди 4 часа


