BG EN

СЪДЪТ РЕШИ: 25 години затвор за Стефан, който уби Виола!

Темида

СЪДЪТ РЕШИ: 25 години затвор за Стефан, който уби Виола!

17220
на 03.11.2017
СЪДЪТ РЕШИ: 25 години затвор за Стефан, който уби Виола!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подсъдимият за убийството на Виола Николова – Стефан Станев, беше осъден на 25 години затвор, предаде бТВ. Той трябва да изтърпи присъдата си при първоначален строг режим. По-рано днес Станев призна вината си и всички факти в обвинителния акт. Така започналото днес дело приключи само за няколко часа. 

препоръчано

Прокуратурата поиска 30 години затвор за 29-годишния младеж. При пълно признаване на вина наказанието може да бъде намалено с една трета.

Виола беше открита мъртва през лятото в столичния квартал „Света троица”.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 95
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК