ГОРЕЩО
ДАЛАВЕРА В СТОЛИЧНА ОБЩИНА? Заместник на кмета Терзиев наредил скандална обществена поръчка
Проф. Владимир Чуков с ЛОША ПРОГНОЗА: Очевидно е, че ще има ескалация между САЩ - Иран
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Софийският апелативен съд гледа мярката за неотклонение на двамата братовчеди, задържани за опита за измама в спортния тотализатор, съобщава Би Ти Ви.
препоръчано
Двамата настояват да бъдат пуснати на свобода.
Те са обвинени в опит за измама в особено големи размери. В събота градският съдия Костадинка Костадинова отказа да им промени мярката за неотклонение в по-лека. Един от мотивите беше, че двамата притежават изключителни компютърни умения и дори под домашен арест, те могат да влияят на разследването.
19-годишните Продан Маринов и Николай Маринов от Варна почти успяха да откраднат 5 млн. лева от тотото с фалшив фиш и манипулация в сървърите на тотализатора.


