BG EN

Съдът: Шеф в ЦСКА дължи 400 хиляди на клуба

Футбол

Съдът: Шеф в ЦСКА дължи 400 хиляди на клуба

7553
на 15.08.2022
Съдът: Шеф в ЦСКА дължи 400 хиляди на клуба
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Обявената в несъстоятелност фирма "Селект Моторс Къмпани" АД (новото име на "Литекс Моторс") дължи на ЦСКА малко над 400 000 лева.

препоръчано

Това става ясно от решение по делото на фалиралото дружество в съда.

Червените ще получат минимална част от дължимото след 29 август 2022 година.

За тази дата е насрочена продажба на имущество на фирмата, чрез която да се удовлетворят кредиторите, сред които е и футболният клуб.

За продан се пускат 7 автомобила "Грейт Уол" и едно ремарке, които са оценени на малко над 17 000 лева, пише "Спортал".

Справка в Търговския регистър показва, че собственик на "Селект Моторс Къмпани" е синът на Гриша Ганчев - Данаил, който преди месец бе обявен от официалния сайт на червените и за собственик на ЦСКА.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
ново
Днес: 73
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК