ГОРЕЩО
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Валери Божинов отново влиза в съда, но този път обвинения срещу него са повдигнати не от бившата му любима Алисия, а от предишния му футболен клуб „Спортинг“ (Лисабон).
препоръчано
В спортните среди се разнесе слухът, че от управата на отбора са повдигнали съдебен иск срещу Валери и настоящия му клуб „Левски“ за общата колосална сума от близо 30 милиона евро, пише "Блясък".
Причината за претенциите на „Спортинг“ касае неправомерното изпълнение на договора от страна на Божинов.
Новината хвърли в смут спортните анализатори, които предвиждат, че ако бившият клуб на Валери спечели делата, това ще обрече на тотален фалит както него, така и настоящия му роден тим.
Защо Бруклин Бекъм не е работил от 5 години
15490
преди 8 часа
Градски шик - Модерните дамски кецове, без които не можем този сезон
60064
преди 10 часа
Илиан Илиев-младши вдигна сватба с бивша гимнастичка (СНИМКИ)
27349
преди 10 часа


