BG EN

Съдят майка, убила бебето си

ЧАС ПИК

Съдят майка, убила бебето си

4295
на 05.08.2014
Съдят майка, убила бебето си
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Майка, убила новородената си дъщеря, се изправя днес на подсъдимата скамейка в Пловдив. 31-годишната Светлана Александрова е обвинена за умишленото убийство на дъщеря си, родена на 2-ри януари.

препоръчано

След раждането, майката пробола бебето  с ножица, след това го нахранила и решила да го остави в родилен дом. Бебето се разплакало, тя му стиснала носа и устата до смърт. Отнесла трупчето вкъщи и го държала в  пералнята няколко дни. След това го заровила в квартал „Столипиново“. Признала е за убийството пред полицията.

Окръжният съд в Пловдив провежда първо заседание по това делото. То е по съкратеното съдебното следствие,  без разпит на свидетели и вещи лица.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Шестима министри на редовния парламентарен контрол. Преди това депутатите приеха промени в Закона за кредитните институции (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Шестима министри на редовния парламентарен контрол. Преди това депутатите приеха промени в Закона за кредитните институции (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 38
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК