ГОРЕЩО
ГЪРМИ СКАНДАЛ! Основният спонсор на педофилската секта от Петрохан Васил Терзиев търси нова локация за долните си страсти
ГОРЕЩА ТЕМА! Ето кои топ имоти в София искат да заграбят Васко Ухото и ППДБСС
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС със спешни мерки - предлага компенсации за гражданите и бизнеса заради високите цени на горивата (ВИДЕО)
Гюров на тръни - Съдът на ЕС се произнася по запитването за конфликт на интереси. Каквото и да се случи, сектата ще врещи, а последната дума е на Йотова...
Възможно е пренареждане на победителите - топсоциолог посочи плюсовете в кампаниите на ГЕРБ и ДПС, и какво дърпа надолу ППДБ и Радев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жител на американския щат Мериленд е обвинен в бомбена заплаха срещу клон на телевизия „Фокс“ в Балтимор, предаде Reuters.
препоръчано
В четвъртък 25-годишният Алекс Бризи бе ранен от полицията, след като достави в телевизията видео за края на света. Мъжът бил облечен с костюм на таралеж и носел колан с фалшиви експлозиви, които всъщност представлявали облепени във фолио шоколади.
Въпреки че заплахата не е била реална, действията на мъжа са всели страх и са наложили ответни мерки, поради което ще бъде съден.
свързани новини
Кошмар! Мъж откри стрелба в училище в Мериленд (видео)
7603
на 05.02.2015
Щатите освобождават 172 млн. барела петрол от стратегическия си резерв
5204
преди 3 часа
ЗЛОВЕЩО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Две риби на Страшния съд изплуваха в Мексико (ВИДЕО)
44415
преди 14 часа


