BG EN

Съмнения за ебола в Гърция

ЧАС ПИК

Съмнения за ебола в Гърция

3994
на 08.08.2014
Съмнения за ебола в Гърция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Гърция е тествала свой гражданин, наскоро пътувал в Нигерия, за ебола.

препоръчано

Мъжът е архитект и наскоро пътувал до африканската държава. Заради подозрение за Ебола той е бил подложен на тестове в болница в Атина, заяви говорител на Министерството на здравеопазването. Властите не разкриват повече информация за пациента.

По-рано тази седмица медицински лица изследваха друг човек със съмнение за Ебола, но се оказа малария, предаде БГНЕС, позовавайки се на АФП.

Вирусът е отнел живота на най-малко 932 души, заразени са повече от 1700 души, сочат данните на Световната здравна организация.

Гърция предупреди служителите на летища и пристанища да бъдат бдителни, но експерти успокояват, че шансовете за епидемия в страната са ниски. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 18 декември: Лъвът да не разчита на късмета си, новина за пари застига Водолея
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК