BG EN

Сърби извъртяха кофти номер на Лудогорец

Футбол

Сърби извъртяха кофти номер на Лудогорец

18823
на 13.09.2017
Сърби извъртяха кофти номер на Лудогорец
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Неприятни вести застигнаха шампиона на България Лудогорец на летище “Варна”. Оказа се, че предвиденият за тази сутрин чартърен полет до Истанбул ще се забави много сериозно.

препоръчано

Принципно “орлите” трябваше да излетят в 10:30 за южната ни съседка, но минути преди посочения час стана ясно, че полетът, който ще се обслужи от сръбска авиокомпания, е преместен за 13:30 часа без знанието на разградския клуб.

Това означава, че лудогорци ще трябва да чакат допълнителни три часа на аерогарата в морската столица, което не само ще изнерви спортно-техническият щаб и футболистите, но и ще наложи известни промени в графика и програмата на старши треньора Димитър Димитров.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 36
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК