ГОРЕЩО
ПЛАН ЗА МЕСТНАТА ВЛАСТ: Радев пази министрите, праща депутати в битката за кметове
Интензивен е трафикът на ГКПП ''Калотина'' и "Капитан Андреево"
Искаме да сме просперираща и успешна държава, нали? Тогава не трябва да мислим всеки успешен за "мръсник"
ПЛАЖЕН АВГУСТ! Слънцето грее щедро, полъхва лек източен вятър, въздухът е с температура до 36°, а морската вода 25° (КАРТИ)
Имотният крал Демерджиев се препоти на въпрос за богатството му - измисли абсурдно обяснение за евтиното Порше
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Сърбия е една стъпка по-близо до въвеждането на задължителна военна служба, съобщи сръбската държавна телевизия РТС.
препоръчано
На извънредно заседание на сръбското правителство, на което присъства президентът Александър Вучич, беше прието заключение за създаване на съответната работна група.
Тя ще трябва да прегледа дейностите и мерките, насочени към въвеждане на задължението за военна служба.
Според сегашните предложения задължителната военна служба за мъжете в Сърбия ще бъде 75 дни. За жените тя ще бъде доброволна и ще се провежда при същите условия.
И Сърбия се включи в антибългарския скандал: София унижава Скопие
37021
на 19.09.2024


