BG EN

Сърбия иска да вдигне скоростта по магистралите

Балкани

Сърбия иска да вдигне скоростта по магистралите

16324
на 11.05.2018
Сърбия иска да вдигне скоростта по магистралите
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По магистралите на Сърбия вече ще може да се кара по-бързо. Правителството взе решение да повиши максималната скорост от 120 на 130 километра в час.

препоръчано

Решението е взето заради необходимостта да се хармонизират максималната скорост по аутобаните в Европейския съюз.

Движението със 130 километра в час обаче ще може да се извършва само в новите модернизирани участъци, каквато е например отсечката от границата до Ниш.

За да влязат в сила, новите правила трябва да бъдат одобрени и от парламента.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК