Сърмов грешник в Румъния

5858
на 16.10.2015

Българският полузащитник Георги Сърмов се превърна в антигерой за Поли Тимишоара при загубата от Стяуа с 0:1 в Букурещ на 1/4-финал в турнира за Купата на Лигата в Румъния.

Домакините можеха да поведат още в 25-ата минута, но Станчу пропусна от дузпа. Започналият като титуляр Сърмов пък игра с ръка в наказателното поле на гостите в 31-ата минута и Стяуа получи втора дузпа. Вратарят Саша Кирщайн отново спаси удара от бялата точка на Станчу, но Чипчиу прати топката в мрежата с добавка и осигури победата на домакините. Седем минути след гола Сърмов но бе заменен от Кройтору.

След почивката не паднаха други попадения и в крайна сметка Стяуа се класира за 1/2-финалите на надпреварата.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО) Проф. Антоанета Христова с ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ пред ПИК TV: ГЕРБ, ДПС и ППДБ потискат кампанията, защото разчитат на твърдите си ядра! Нови компромати - в седмицата преди вота (ВИДЕО)