ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Агресивна жена тормози цял блок в столичен квартал. Тя нападала съседите си и отправяла заплахи за убийство. Жителите от столичния квартал„Хиподрума” пропищяха от постоянния тормоз, съобщава "Нова телевизия".
препоръчано
Буйната съседка удряла хора и дори ги замеряла с покъщнината си от балкона. Първа жалба срещу младата жена е подадена преди две години. До момента органите на реда не са намерили решение на проблема.
Потърпевши разказаха пред Нова телевизия, че носят различни средства за самозащита. Хората се надяват властите да вземат отношение по проблема.


Над 1500 души попълниха анкетата за контролните действия на НАП
8249
преди 8 часа
ИЗСЛЕДВАНЕ! Балканите са загубили 2500 км естествени реки
7607
преди 8 часа
Почина писателят Петър Велчев
11207
преди 10 часа


